Kontakt

Inspiracje

logo formacolor toruń

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą markiz oraz do odwiedzenia naszego salonu osłon tarasowych przy ul. Mazowieckiej 72/86 w Toruniu. Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości produktów, które doskonale sprawdzą się jako ochrona przed słońcem i deszczem. Nasi eksperci chętnie udzielą fachowej porady i pomogą w wyborze idealnej markizy dla Państwa tarasu.

Dla zapewnienia bogatej kolekcji markiz tarasowych współpracujemy z czołowymi producentami systemów osłon tarasowych w Polsce i zagranicą. W swojej ofercie posiadamy tylko sprawdzone produkty cenione na całym świecie za jakość i funkcjonalność. 

 

Numer jeden w Polsce w zakresie osłon przeciwsłonecznych jest niewątpliwie firma SELT z Opola, która już od blisko 40 lat istnieje na polskim rynku w branży systemów przeciwsłonecznych. Przez wiele lat działalności firmy produkty takie jak markizy tarasowe były częściowo zmieniane i udoskonalane. W rezulatcie mamy możliwość wyboru wielu produktów z najwyższej półki sprawdzonych i przetestowanych w niesprzyjających  warunkach atmosferycznych. Polecając tego typu produkty mamy pewność, że posiadają one wszystkie badania i certyfikaty zapewniające najwyższe standardy bezpieczeństwa w codziennym użytkowaniu.

 

Z firmą Lewens współpracujemy w zakresie markiz i szklanych dachów. Produkty Lewens'a już na pierwszy rzut oka wyglądają luksusowo. Wykonanie, dobór materiałów, ich sztywność oraz parametry, potwierdzają jakość ,,made in germany,,.

Z grupy produktów markizowych wybraliśmy dwa modele, które naszym zdaniem idealnie wpisują się w obowiązujące trendy architektoniczne. Kwadratowy lub prostokątny kształt, kanciasta forma, plus wyposażenie dodatkowe, które zapewnia maksymalny komfort użytkowania.

Logo Selt

SELT

Logo Lewens

LEWENS

Markizy Lewens Toruń
Markizy Selt Toruń

Wybierz producenta

...pierwsze markizy przeciwsłoneczne instalowano już w starożytnym Rzymie?

W końcu mieliśmy dużo czasu żeby dopracować je do perfekcji.

Czy wiesz że...

Markizy tarasowe | Idealne rozwiązanie zapewniające wysoką ochronę przeciwsłoneczną na Twoim tarasie

Wszędzie tam gdzie słońce nie sprzyja.

 

Markizy tarasowe zapewnią Tobie zaciemnienie w słoneczne dni i stworzą niepowtarzalny klimat w ciepłe letnie wieczory.

Nie męcz się słońcem gdy chcesz odpoczywać. Postaw na komfort jaki zapewnią Tobie markizy tarasowe.

 

 

Solidne sprawdzone konstrukcje

 

Markiza tarasowa, jest zewnętrzną zasłona przeciwsłoneczną montowaną na zewnątrz budynku, stosowaną jest wyłącznie do ochrony przed promieniowaniem słonecznym np. tarasu, balkonu, ogródka restauracyjnego, witryny sklepowej, stoiska zewnętrznego. Rozwijanie i zwijanie tkaniny realizowane jest z użyciem mechanizmu sterującego elektrycznego lub ręcznego. Markizy tarasowe i balkonowe zbudowane są z wysoko gatunkowego, ekstrudowanego aluminium pokrytego powłoką lakierniczą odporną na uszkodzenia i warunki atmosferyczne. 

Markizy tarasowe Toruń

Oficjalny profil Formacolor na Instagramie
Oficjalny profil Formacolor na Facebooku

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu Polityka Prywatności

Imię
Miasto
Twój e-mail:
Numer telefonu
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Wysłano - Dziękujemy!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Copyright © 2024 Formacolor

Polityka prywatności

Masz pytania? 

Zadaj je za pomocą formularza.

Nasi specjaliści wkrótce na nie odpowiedzą.