Kontakt

Inspiracje

logo formacolor toruń
Markizy tarasowe | Idealne rozwiązanie zapewniające wysoką ochronę przeciwsłoneczną na Twoim tarasie

Podobnie jak w systemach kasetowych kolorystyka  obejmuje pięć podstawowych kolorów z palety RAL oprócz systemu SilverPlus, który występuje tylko w kolorze RAL9006. Konstrukcja nośna markizy to belka aluminiowa kwadratowa, która mocowana jest do ściany czy sufitu systemowymi uchwytami. Do belki kwadratowej mocowane są solidne ramiona z łańcuchami i sprężyną naciągową. Całość wygląda lekko i schludnie. 

Kolorystyka markiz obejmuje pięć podstawowych kolorów z palety RAL. Konstrukcje aluminiowe lakierowane proszkowo, zapewniają wytrzymałą powłokę a wszystkie części metalowe wykonane są ze stali nierdzewnej. Dzięki temu markizy są odporne na warunki atmosferyczne i zachowują swoje estetyczne właściwości przez długi czas. Dostępność różnych kolorów pozwala dopasować markizy do indywidualnych preferencji i stylu architektonicznego budynku.

Markizy tarasowe Selt Toruń

MODELE MARKIZ TARASOWYCH

Poniżej znajduje się 5 modeli markiz kasetowych Selt. Kaseta zabezpiecza tkaninę markizy przed działaniem czynników atmosferycznych gdy ta jest zwinięta. Na zimę nie musisz sciągać poszycia dla zachowania jego wyglądu. 

 

 

 

GIANT

Rolety tarasowe | Poczuj odrobinę chłodu na swoim tarasie

W markizie bez kasety rura nawojowa z materiałem jest odsłonięta. Markizy bez kasety mocuje się np pod balkonem lub pod wystającym dachem, w miejscach gdzie nie będzie narażona bezpośrednio na działanie deszczu bądź śniegu. W innym przypadku istotne jest zamontowanie daszku osłaniającego materiał markizy.

Markizy bez kasety

 

 

 

Markizy kasetowe | Tkanina ukryta w specjalnej aluminiowej kasecie.
Oficjalny profil Formacolor na Instagramie
Oficjalny profil Formacolor na Facebooku

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu Polityka Prywatności

Imię
Miasto
Twój e-mail:
Numer telefonu
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Wysłano - Dziękujemy!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Copyright © 2024 Formacolor

Polityka prywatności

Masz pytania? 

Zadaj je za pomocą formularza.

Nasi specjaliści wkrótce na nie odpowiedzą.