Masz pytania? 
Zadaj je za pomocą formularza.
Nasi specjaliści wkrótce na nie odpowiedzą.

Polityka prywatności

Copyright © 2023 Formacolor

Imię
Miasto
Twój e-mail:
Numer telefonu
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Wysłano - Dziękujemy!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Dachy szklane od Lewens

Osłony do dachów Lewens

Od prawie 10 lat Lewens projektuje i produkuje również dachy szklane wyposażone w wyszukane detale. Bazując na ponad 20-letnim doświadczeniu w projektowaniu, technologii i produkcji wysokiej jakości osłon przeciwsłonecznych, dachy szklane od Lewens punktują przemyślaną funkcjonalnością, perfekcją i najwyższą jakością wykonania oraz wyróżniają się harmonijnym wzornictwem o jednolitym charakterze.

Dachy szklane od Lewens dostępne są w szerokiej gamie wzorów i wariantów wyposażenia. W przypadku tarasów każdej wielkości daje to szerokie możliwości stworzenia w ognisku domowym przestrzeni życiowej poszerzonej o domowy taras, który może być wykorzystywany niezależnie od pogody przez cały rok.

Życzą sobie Państwo, aby dach szklany był kompaktowy, nowoczesny lub tradycyjny, z przewieszeniem, z podporami rozmieszczonymi skarajnie lub wsuniętymi, jako dach przeciwdeszczowy lub nawet z zabudowaną osłoną przeciwsłoneczną? Dachy szklane z serii Murano oferują to wszystko i są dostępne bez dodatkowej lub ze zintegrowaną markizą. Przesuwne elementy szklane, jak i stałe szklenia, doskonale uzupełniają ofertę. Oznacza to, że system szklanych dachów Murano oferuje wszystkie warianty, od przestronnego dachu na taras, aż po całkowicie przeszklony ogród zimowy.

Portofino

Portofino unterglas

Murano

Dach szklany Murano

 

Skuteczna konstrukcja chroniąca przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. W zgodzie z naszym Outdoor living Concept idealnie nadaje się do małych i średnich tarasów. 

Dach szklany Murano Puro jest solidną i funkcjonalną konstrukcją a zarazem atrakcyjną cenowo. Murano Puro dzięki swojej budowie zapewnia maksymalne wykorzystanie przestrzeni tarasowej. Zintegrowane niewidoczne odprowadzenie wody w słupach sprawia, że jest niezwykle estetyczna.

Szerokość

maks. 700 cm - 1-częściowe (pojedyncze pole)

 

Wysięg / Głębokość

maks. 350 cm

 

Przeszklenie

laminowane szkło bezpieczne (VSG) 8 mm

laminowane szkło bezpieczne (VSG) 10 mm

laminowane szkło bezpieczne (VSG) 12 mm

do płyty komorowe 16 mm

 

Kolory konstrukcji

17 kolorów RAL i 6 lakierów strukturalnych (kolory w standardzie)

Kolor specjalny RAL, kolory specjalne, lakiery z efektami (opcja)

Seria Murano

Integrale

logo formacolor toruń

Inspiracje

Pergole

Kontakt

outdoor living concept