Kontakt

Inspiracje

logo formacolor toruń

Integrale

Seria Murano

Szerokość

maks. 700 cm - 1-częściowe (pojedyncze pole)

 

Wysięg / Głębokość

maks. 350 cm

 

Przeszklenie

laminowane szkło bezpieczne (VSG) 8 mm

laminowane szkło bezpieczne (VSG) 10 mm

laminowane szkło bezpieczne (VSG) 12 mm

do płyty komorowe 16 mm

 

Kolory konstrukcji

17 kolorów RAL i 6 lakierów strukturalnych (kolory w standardzie)

Kolor specjalny RAL, kolory specjalne, lakiery z efektami (opcja)

Dach szklany Murano

 

Skuteczna konstrukcja chroniąca przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. W zgodzie z naszym Outdoor living Concept idealnie nadaje się do małych i średnich tarasów. 

Dach szklany Murano Puro jest solidną i funkcjonalną konstrukcją a zarazem atrakcyjną cenowo. Murano Puro dzięki swojej budowie zapewnia maksymalne wykorzystanie przestrzeni tarasowej. Zintegrowane niewidoczne odprowadzenie wody w słupach sprawia, że jest niezwykle estetyczna.

Murano

Portofino unterglas

Portofino

Od prawie 10 lat Lewens projektuje i produkuje również dachy szklane wyposażone w wyszukane detale. Bazując na ponad 20-letnim doświadczeniu w projektowaniu, technologii i produkcji wysokiej jakości osłon przeciwsłonecznych, dachy szklane od Lewens punktują przemyślaną funkcjonalnością, perfekcją i najwyższą jakością wykonania oraz wyróżniają się harmonijnym wzornictwem o jednolitym charakterze.

Dachy szklane od Lewens dostępne są w szerokiej gamie wzorów i wariantów wyposażenia. W przypadku tarasów każdej wielkości daje to szerokie możliwości stworzenia w ognisku domowym przestrzeni życiowej poszerzonej o domowy taras, który może być wykorzystywany niezależnie od pogody przez cały rok.

Życzą sobie Państwo, aby dach szklany był kompaktowy, nowoczesny lub tradycyjny, z przewieszeniem, z podporami rozmieszczonymi skarajnie lub wsuniętymi, jako dach przeciwdeszczowy lub nawet z zabudowaną osłoną przeciwsłoneczną? Dachy szklane z serii Murano oferują to wszystko i są dostępne bez dodatkowej lub ze zintegrowaną markizą. Przesuwne elementy szklane, jak i stałe szklenia, doskonale uzupełniają ofertę. Oznacza to, że system szklanych dachów Murano oferuje wszystkie warianty, od przestronnego dachu na taras, aż po całkowicie przeszklony ogród zimowy.

Osłony do dachów Lewens

Dachy szklane od Lewens

Oficjalny profil Formacolor na Instagramie
Oficjalny profil Formacolor na Facebooku

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu Polityka Prywatności

Imię
Miasto
Twój e-mail:
Numer telefonu
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Wysłano - Dziękujemy!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Copyright © 2024 Formacolor

Polityka prywatności

Masz pytania? 

Zadaj je za pomocą formularza.

Nasi specjaliści wkrótce na nie odpowiedzą.