Masz pytania? 
Zadaj je za pomocą formularza.
Nasi specjaliści wkrótce na nie odpowiedzą.

Polityka prywatności

Copyright © 2022 Formacolor

Imię
Miasto
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Wysłano - Dziękujemy!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
szyby_przesuwne_toruń

PRZESZKLENIA PRZESUWNE

Szklane panele przesuwne to funkcjonalność i elegancki design. 

Wykorzystanie przeszkleń zapewnia przejrzysty widok dający poczucie bliskości natury. System szkleń przesuwnych pasuje do każdej zabudowy architektonicznej. Przeszklenia znajdą zastosowanie na tarasach, balkonach, w różnego typu zadaszeniach.

Tarasola wyposażona w system modułowych, przesuwnych przeszkleń staje się miejscem do niemal całorocznego wypoczynku. Chroni zarówno przed porywistym wiatrem jak i opadami deszczu, będąc jednocześnie powierzchnią odporną na uszkodzenia mechaniczne.

Szkło bezpieczne hartowane

System kaskadowy

System przesuwny

Szkło i aluminium

Tarasola TECHNIC

Dyrektywa Maszynowa 2006/42/WE. Rozporządzenie w sprawie wyrobów budowlanych CPR/305/2011 wykazując, że zastosowano normy zharmonizowane i/ lub dokumentacje techniczne wymienione poniżej:

PN - EN 13561 + A.1:2009 - ZASŁONY ZEWNĘTRZNE - wymagania eksploatacyjne łącznie z bezpieczeństwem;

PN - EN 1932:2013 - 09 - ZASŁONY I ŻALUZJE ZEWNĘTRZNE I ODPORNOŚĆ NA OBCIĄŻENIA WIATREM - METODY BADAŃ

Kolorystyka?

 

Dla konstrukcji przewidziano kolory standardowe jak również malowanie indywidualne.

Standardy konstrukcji:  RAL9010ST, RAL7016ST,  RAL9007ST

 

 

 

Szkło hartowane 8, 10, 12 mm

 

 

 

System pozwala na zastosowanie paneli o szerokości od 50 do 120 cm poruszających się za pomocą wózków jezdnych na profilu aluminiowym cztero lub pięciotorowym, dzięki czemu ich ruch jest płynny. Panele mogą być bezramowe, po zamknięciu stając się niemal niewidoczne lub z ramkami z uszczelkami, stanowiące doskonałą izolację termiczną. Wykorzystane w tym celu szkło hartowane o grubości 8, 10 lub 12 mm jest rozwiązaniem estetycznym i przede wszystkim bezpiecznym w użytkowaniu.

System kaskadowy

przeszklenia_przesuwne_toruń

Zabudowa tarasu szkłem jest rozwiązaniem wysoce funkcjonalnym. Dzięki szklanym panelom przesuwnym Twój taras lub balkon zyskuje ochronę przed wiatrem, chłodem i deszczem. Dodatkowo szkło pięknie się prezentuje i nadaje architekturze nuty elegancji.  Przeszklenia są odporne na uszkodzenia mechaniczne i wahania temperatury dzięki wykorzystaniu hartowanego szkła. Łatwe i ciche otwieranie zapewniają systemowe rolki i aluminiowy tor prowadzący.

System przesuwny

ze szkła

Inspiracje.

logo formacolor toruń

Inspiracje

Pergole

Kontakt

outdoor living concept