Kontakt

Inspiracje

logo formacolor toruń

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej

Trentino MINI podobnie jak duży model z kolekcji Trentino posiada kwadratową płaską kasetę o wysokości 11,8cm głęboka na 20,9 cm ściśle przylegającą do ściany. Szerokość maksymalna markizy to 450cm z wysięgiem maksymalnym 250cm.  Rozwijana za pomocą napędu elektrycznego. W opcji sterowanie radiowe/sterowanie zdalne, oświetlenie LED automatyka pogodowa. Rozwijana falbana przednia VARIO Volant niedostępna.

TRENTINO Mini

 

Markiza z małą kasetą do mniejszych tarasów i balkonów

Kolekcja Trentino charakteryzuje się kwadratowym płaskim profilem kasety. Występuje w dwóch wariantach wykonania przedniej belki: kwadratowym i okrągłym. Zamknięta ze wszystkich stron kaseta o wysokości 16,1 cm ściśle przylega do fasady budynku. Szerokość 1 - częsciowej markizy to 700cm z wysięgiem maksymalnym 400cm. W opcji sprzężonej 3 - częściowej az 1950cm! Rozwijana za pomocą napędu elektrycznego. W opcji sterowanie radiowe/sterowanie zdalne, oświetlenie LED automatyka pogodowa oraz rozwijana falbana przednia VARIO Volant (typ kwadratowy)

 

TRENTINO

 

Markiza z pełną kasetą do dużych tarasów

Jakość najwyższej próby

Ekskluzywne markizy Lewens

Markizy tarasowe | Idealne rozwiązanie zapewniające wysoką ochronę przeciwsłoneczną na Twoim tarasie

Krótko o Lewens.

 

 

Lewens to niemiecka firma z Ludwigslust zajmująca się projektowaniem i produkcją systemów markiz i dachów szklanych. Produkty Lewens charakteryzują się wysoką jakością użytych do ich produkcji elementów a także samego wykonania. Lewens w swojej gamie produktów tarasowych posiada konstrukcje, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta i wykonane z precyzją co do centymetra. 

 

Tkaniny i konstrukcja

 

W produkcji poszyć stosowane są innowacyjne techniki szycia, bez użycia kleju, dzięki zastosowaniu ultradźwięków. Poszycia markizowe są wykonywane na płasko, bez składania.

Aluminiowe konstrukcje markiz są malowane nowoczesną techniką proszkową, dostępne są setki kolorów z palety RAL oraz lakiery strukturalne. Duży wybór modnych kolorów jest standardem, bez dodatkowych opłat.

 

Uzupełniające produkty pozwalające w pełni cieszyć się czasem spędzonym na tarasie są niezwykle ważne. Możemy wyposażyć indywidualną markizę według własnych preferencji, dodając sterowanie radiowe zintegrowane z automatyką domową i pogodową, nastrojowe oświetlenie oraz systemy grzewcze, które tworzą przyjemną atmosferę na zewnątrz.

Markizy Lewens Toruń

MODELE MARKIZ LEWENS

Przedstawiamy dwa topowe modele markiz kasetowych z firmy Lewens. Pełne kasety zabezpieczają tkaninę przed działaniem czynników atmosferycznych szczególnie w okresie zimowym, kiedy markiza jest zwinięta. Dzięki temu zachowuje ona swój wygląd na lata.

Kanciaste wzornictwo kolekcji Trentino wpisuje się idealnie w nowoczesną geometryczną architekturę i współgra z obowiązującymi trendami. Markizy Lewens to niezawodna ochrona przeciwsłoneczna na lata. Konstrukcje markiz pokryte są najwyższą jakości powłoką proszkową. 17 kolorów standardowych z palety RAL oraz 6 kolorów strukturalnych bez dopłaty. Oferta z ponad 300 wzorami tkanin zaspokoi nawet najbardziej wymagających. Tkaniny farbowane są w dyszy przędzalniczej dzięki czemu nie tracą intensywności kolorów przez długie lata.

Oficjalny profil Formacolor na Instagramie
Oficjalny profil Formacolor na Facebooku

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu Polityka Prywatności

Imię
Miasto
Twój e-mail:
Numer telefonu
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Wysłano - Dziękujemy!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Copyright © 2024 Formacolor

Polityka prywatności

Masz pytania? 

Zadaj je za pomocą formularza.

Nasi specjaliści wkrótce na nie odpowiedzą.