Masz pytania? 
Zadaj je za pomocą formularza.
Nasi specjaliści wkrótce na nie odpowiedzą.

Polityka prywatności

Copyright © 2023 Formacolor

Imię
Miasto
Twój e-mail:
Numer telefonu
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Wysłano - Dziękujemy!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Technic Pro

Tarasola Technic Pro to nowa odsłona flagowego zadaszenia, jakim jest Tarasola Technic.

 

Dzięki wprowadzonym zmianom jest ono znacznie bardziej funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie. Zredukowanie do minimum połączeń śrubowych nadaje zadaszeniu nowoczesny charakter oraz sprawia, że jest ono przyjemne dla oka.

 

Jego wyróżnikiem, który niewątpliwie wpływa na użyteczność oraz design jest zintegrowany system rolet wewnątrz ramy konstrukcji zadaszenia. W efekcie konstrukcja zyskała minimalistyczną, kubiczną formę.

Ponadto dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania, wyposażenie zadaszenia jednocześnie w roletę typu screen i przeszklenia wygląda znacznie bardziej elegancko, ponieważ nie wymaga obecności oddzielnej kasety zip wystającej poza obrys konstrukcji.

 

W tym modelu zmodyfikowano również system odprowadzania wody z lameli, wprowadzając bardziej zaawansowane rozwiązania mające na celu redukcję rozchlapywania się kropel oraz dostawania się ich pod zadaszenie. Uszczelniono go, by odprowadzana woda była niewidoczna dla oka, dzięki zastosowaniu specjalnych powierzchni wyłapujących krople w lamelach. Wprowadzone modyfikacje znacznie podnoszą komfort użytkowania oraz sprawiają, że zadaszenie jest bardziej odporne na zmiany warunków atmosferycznych.

Dzięki temu Tarasola Technic Pro jest konstrukcją niemal całoroczną, której montaż jest łatwiejszy niż obecnego modelu - Tarasoli Technic.

 

 

Lamele obracane o 135 stopni

Zintegrowana roleta screen

Automatycznie sterowane zadaszenie

Łączenie modułowe

Konstrukcja odporna na wiatr do 160 km/h

Solidna aluminiowa konstrukcja

Jest kilka kolorów w których Tarasole wyglądają poprostu świetnie.

 

Dla konstrukcji przewidziano kolory standardowe jak również malowanie indywidualne.

Standardy konstrukcji i lameli:

RAL9010ST, RAL7016ST, RAL9007.

 

 

 

Pozostałe kolory należą do indywidualnych zapytań.

Tarasola TECHNIC PRO to system z zintegrowaną roletą zaciemniającą. Belka wzdłużna posiada komorę, w której możliwa jest instalacja rolety w dowolnym momencie.

Konstrukcję można doposażyć w ruchome przeszklenia, lub przesłony żaluzjowe nazywane shuttersami. Każdy z tych produktów chroni użytkowników tarasoli przed deszczem, wiatrem i nadmiernym słońcem. Zastosowanie promieników ciepła sprawia że, z tarasoli możemy korzystać przez cały rok.

Zintegrowana roleta screen.

Promiennik cieplny

Automatyka pogodowa

Audio Bluetooth

Oświetlenie LED

AKCESORIA

Technic PRO występuje w wersji wolnostojącej Pavilon, w wersji przyściennej Gardena oraz w wersji modułu dachowego Tende.  Konstrukcje można łączyć modułowo co czyni ją wysoce elastyczną w kwestii zabudowy nieregularnych kształtów tarasów.

Możliwości modelowe.

 

Technic Pro to najbardziej zaawansowany model Tarasoli.

Dzięki zmienionej konstrukcji lameli zyskał na sztywności i wysokiej odporności na obciążenia.

Nową formę otrzymały również profile nośne, które posiadają specjalne komory odprowadzenia wody opadowej a także komory kablowe. 

Zaawansowana technologia dla twojego tarasu.

Inspiracje.

logo formacolor toruń

Inspiracje

Pergole

Kontakt

outdoor living concept