Pergola SUNBREAKER

Pergola, która zachwyca swoim wyglądem. Estetyczna a zarazem solidna konstrukcja z aluminiowymi piórami obracanymi automatycznie pozwala na swobodną regulację kąta otwarcia a także dopływu promieni słonecznych. Pióra w pozycji zamkniętej tworzą jednolity, szczelny dach. Woda opadowa odpływa zintegrowanym systemem rynien i odprowadzana jest do podłoża. 

 

 

Opcjonalnie możliwe jest wyposażenie Pergoli w system REFLEKSOLI pełniących funkcję ekranów przeciwsłonecznych i przeciwwiatrowych. 

 

Pełna automatyzacja poprawia komfort użytkowania a zastosowanie paneli grzewczych sprawia, że korzystanie z pergoli w chłodniejsze dni nie stanowi przeszkody.

 

Pergola Sunbreaker występuje w wersji wolnostojącej na 4 słupach nośnych. Jej maksymalne wymiary to 400x520 dla wersji SB400 oraz 500x700 dla wersji SB500

 

W wersji SB400 wymiar całkowity na 6 słupach nośnych to 400x700.

Wersja standard

Wersja modułowa

Wersja standard >520cm

Wersja przyścienna

Idealna konstrukcja

 

Wielomodułowość konstrukcji daje nieograniczone możliwości przestrzenne. Możemy rozbudowywać pergolę zwiększając tym samym obszar zaciemnienia.

 

Dwa kolory konstrukcji w standardzie: Biel i Strukturalny grafit. Na życzenie lakierowanie konstrukcji oraz piór w dowolnym kolorze z palety RAL.

logo formacolor toruń

REALIZACJE

PRODUKTY

AKTUALNOŚCI  

KONTAKT

logo formacolor toruń

REALIZACJE

AKTUALNOŚCI

KONTAKT

PRODUKTY

outdoor living concept