Pergola SOLID

Pergola SOLID to nowy wymiar wypoczynku. Model ten, wyposażony jest w odporne na warunki atmosferyczne, ruchome poszycie PCV. W pozycji zamkniętej tworzy szczelne zadaszenie a w pozycji otwartej czyli zsuniętej możemy cieszyć się słońcem do woli. Woda deszczowa podobnie jak w pergoli Sunbreaker odpływa zintegrowanym systemem rynien i odprowadzana jest do podłoża. 

 

 

Opcjonalnie możliwe jest wyposażenie Pergoli w system REFLEKSOLI pełniących funkcję ekranów przeciwsłonecznych i przeciwwiatrowych. 

 

Pełna automatyzacja poprawia komfort użytkowania a zastosowanie paneli grzewczych sprawia, że korzystanie z pergoli w chłodniejsze dni nie stanowi przeszkody.

 

Pergola Sunbreaker występuje w wersji wolnostojącej na 4 słupach nośnych lub w wersji przyściennej. Możliwa jest rozbudowa modułowa.

Maksymalne wymiary to 400x700.

Wersja standard

Wersja modułowa

Wersja przyścienna

Poznaj komfort ruchomego zadaszenia.

 

Wielomodułowość konstrukcji daje nieograniczone możliwości przestrzenne. Możemy rozbudowywać pergolę zwiększając tym samym obszar zaciemnienia.

 

Dwa kolory konstrukcji w standardzie: Biel i Strukturalny grafit. Na życzenie lakierowanie konstrukcji w dowolnym kolorze z palety RAL.

 

Kąt nachylenia od 3 do 10 stopni.

logo formacolor toruń

REALIZACJE

PRODUKTY

AKTUALNOŚCI  

KONTAKT

logo formacolor toruń

REALIZACJE

AKTUALNOŚCI

KONTAKT

PRODUKTY

outdoor living concept