Rolety zewnętrzne

Wyjątkowa jakość, najwyższe bezpieczeństwo i niezwykły komfort

Rolety zewnętrzne 

POMYŚL O BEZPIECZEŃSTWIE SWOIM I TWOICH BLISKICH.

Zastosowanie systemów roletowych  pozwala stworzyć nowoczesny design fasady każdego domu. Rolety okienne zapewniają komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Latem chronią przed nadmiernym nagrzewaniem pomieszczeń, zimą mają znaczący wpływ na zmniejszenie zużycia energii. Podczas wichury lub ulewnego deszczu zabezpieczają okna przed uszkodzeniami i hałasem. 

Z roletami zewnętrznymi mają Państwo pełną dyskrecję w swoim własnym domu. Bogata paleta systemów  pozwala sprostać wszystkim Państwa wymaganiom. Obszerna oferta kolorystyczna sprawia że możliwości są prawie nieograniczone. 

 

Roleta natynkowa skos 20°

Roleta natynkowa skos 45°

Roleta natynkowa Owalna

Roleta natynkowa  90°

Roleta podtynkowa skos 20°

Roleta podtynkowa standard

AK - FLEX ALUKON

Beclever

Rolety aluminiowe stanowią ważny składnik każdej budowli. Przeznaczone są nie tylko do istniejących budynków, ale także do konstrukcji nowo powstałych: domków jedno i wielorodzinnych oraz sklepów. Obok rolet z geometrycznymi skrzynkami ściętymi pod kątem 20°, 45° i 90 ° proponujemy również rolety ze skrzynkami w wykonaniu półokrągłym, ćwierćokrągłym, jak również rolety ze skrzynką do zabudowy, rolety zabezpieczające przed włamaniem oraz zewnętrzne żaluzje przeciwsłoneczne.

 

Dzięki tej nowej grupie produktów zostały zrealizowane oczekiwania klientów i producentów dotyczące odrębności, bezpieczeństwa i designu na bazie rolety zewnętrznej, co stanowi ważny krok w kierunku nowoczesnego budownictwa.

 

 

 

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z ZASTOSOWANIA ROLET ZEWNĘTRZNYCH.

 

Dzięki montażowi rolety przed oknem, świat zewnętrzny nie ma kontaktu (poprzez skrzynkę) z pomieszczeniem mieszkalnym budynku, co oznacza brak utraty energii cieplnej. Badania potwierdzają, iż zastosowanie rolet zewnętrznych i podtynkowych znacznie przyczynia się do poprawy izolacyjności termicznej budynków. Przy zamkniętej rolecie utrata energii grzewczej w zależności od rodzaju okna jest pomniejszona o wartość między 20 a 40%. Obok szczególnej oszczędności energii cieplnej rolety  mogą stanowić idealną ochronę przed upałem i promieniowaniem słonecznym, co daje podwójne korzyści. Oprócz tego rolety zewnętrzne chronią przed hałasem, burzą, gradem, a także są skutecznie utrudniają włamania, co istotnie odróżnia je od zwykłych rolet tekstylnych.

 

 

 

NIEOGRANICZONY WYBÓR KOLORÓW I PROFILE Z ALUMINIUM

 

Rolety zewnętrzne wkomponowują się harmonijnie w kształt każdej fasady. Poprzez obszerną różnorodność kolorów każdy dom, sklep lub budynek użyteczności publicznej przy osobistych preferencjach właściciela, architekta może być kształtowany w dowolnej kombinacji. Skrzynki, prowadnice i listwy końcowe proponujemy we wszystkich dostępnych kolorach palety RAL. Elementy te są lakierowane proszkowo lub strukturalnie. Z kolei dwuścienne profile aluminiowe wypełnione pianką bezfreonową są produktem przyjaznym środowisku naturalnemu i charakteryzują się szczególną stabilnością w zastosowaniu, długowiecznością, brakiem konieczności konserwacji oraz skutecznością w powstrzymywaniu intruzów. Również w przypadku tych produktów dostępna jest bardzo szeroka paleta kolorów, która przekłada się także na aluminiowe profile jednościenne, tłoczone, jak również wykonane z PVC profile roletowe znajdujące się w ofercie.

 

 

 

OCHRONA PRZED INSEKTAMI, A ZARAZEM KOMFORT OBSŁUGI

 

Wszystkie rolety mogą być wyposażone w system ochrony przed owadami. Przy kombinacji „roleta z siatką antyinsektową“ oferujemy Państwu inteligentne i długowieczne rozwiązanie, stanowiące skuteczną ochronę przed uciążliwo- ściami, które napotykamy ze strony owadów. Obsługa siatki antyinsektowej w rolecie odbywa się manualnie i jest elementem niezależnym od obsługi samej rolety. Przy wszystkich roletach proponujemy Państwu obsługę na silnik ze sterowaniem lub bez, pasek, sznur lub korbę do wyboru.

 

Dodatkowo obok systemu rolet proponuje Państwu długowieczne produkty w postaci systemu bram garażowych, rolowanych, podsufitowych oraz estetycznie wykonanych krat. 

System nadprożowy funkcjonujący na zasadzie rolety nakładanej na okno.

System rolet naokiennych

Prospekt BeClever

Prospekt AK-Flex

logo formacolor toruń

REALIZACJE

PRODUKTY

AKTUALNOŚCI  

KONTAKT

logo formacolor toruń

REALIZACJE

AKTUALNOŚCI

KONTAKT

PRODUKTY

outdoor living concept