M  A  R  K  I   Z  Y

MARKIZY TARASOWE 

Na upalne dni...markizy Selt 

Markizy tam gdzie słońce nie sprzyja

 

 

Markizy tarasowe zapewnią Tobie zaciemnienie w słoneczne dni i stworzą niepowtarzalny klimat w ciepłe letnie wieczory.

Nie męcz się słońcem gdy chcesz odpoczywać. Postaw na komfort jaki zapewnią Tobie markizy SELT.

 

Solidna sprawdzona konstrukcja

 

 

Markiza tarasowa, jest zewnętrzną zasłona przeciwsłoneczną montowaną na zewnątrz budynku, stosowaną jest wyłącznie do ochrony przed promieniowaniem słonecznym np. tarasu, balkonu, ogródka restauracyjnego, witryny sklepowej, stoiska zewnętrznego. Rozwijanie i zwijanie tkaniny markizowej realizowane jest z użyciem mechanizmu sterującego elektrycznego lub ręcznego. Markizy tarasowe i balkonowe SELT, zbudowane są z wysoko gatunkowego, ekstrudowanego alumnium pokrytego powłoką lakierniczą odporną na uszkodzenia i warunki atmosferyczne. 

 

Tkaniny markizowe

 

 

Poszycie markizy nie tylko służy do ochrony przed słońcem, lecz również spełnia rolę elementu dekoracyjnego. Tkaniny markizowe Selt to bardzo bogata kolekcja wysokiej jakości materiałów, która sprawi, że Twój taras lub balkon nabierze śródziemnomorskiego charakteru.

Materiały są wysoce odporne na odziaływanie promieni UV i skutecznie chronią powierzchnie przed palącym słońcem.

 

GIANT

MARKIZY balkonowe 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lekkiej konstrukcji markiza doskonała do zacieniania balkonów i niewielkich tarasów.

Występuje w wersji bez kasety jaki i w wersji kasetowej. W wersji z kasetą po zwinięciu tkanina jest zamknięta co wydłuża jej żywotność i estetyczny wygląd. 

 

ITALIA

ITALIA PORĘCZOWA

Markizy kasetowe

 

Poniżej znajduje się 5 modeli markiz kasetowych. Kaseta zabezpiecza tkaninę markizy przed działaniem czynników atmosferycznych gdy ta jest zwinięta. Na zimę nie musisz sciągać poszycia dla zachowania jego wyglądu. 

MARKIZY BEZ KASETY

 

W markizie bez kasety rura nawojowa z materiałem jest odsłonięta. Markizy bez kasety mocuje się np pod balkonem lub pod wystającym dachem, w miejscach gdzie nie będzie narażona bezpośrednio na działanie deszczu bądź śniegu. W innym przypadku istotne jest zamontowanie daszku osłaniającego materiał markizy.

Idealna osłona przeciwsłoneczna nadająca się dla przesłonięcia niewielkich balkonów. Dzięki zamocowaniu ramion do poręczy balkonu, markiza pełni funkcję zarówno osłony przeciwsłonecznej jaki i ochrony przed nadmiernym wiatrem i deszczem.
ramiona standard (ścienne)
w kasecie - ramiona standard (ścienne)
ramiona poręczowe
MODELE MARKIZ TARASOWYCH I BALKONOWYCH
logo formacolor toruń

REALIZACJE

PRODUKTY

AKTUALNOŚCI  

KONTAKT

logo formacolor toruń

REALIZACJE

AKTUALNOŚCI

KONTAKT

PRODUKTY

outdoor living concept